Blog

Sesja promo Mrozu

Kilka zdjęć promujących kawałek Mroza "Rollercoaster" na naszym facebooku.

Infosesja RBMA - Pawilon Nowej Gazowni / Poznań

Wpadliśmy do Poznania na Infosesję Red Bull Music Academy połączoną z afterparty w ramach projektu Wizjoner Miejsca. Zagrali: SAMIYAM, Maceo Wyro, Nativizm, Czarny/Tas, Topcut/Raq. Więcej zdjęć na naszym facebooku.

Targi Meble Polska 2012 Poznań

Nasz render z podświetleniem od tyłu na stoisku firmy Meble WAJNERT na Poznańskich targrach Meble Polska 2012.

Red Bull Zjazd Na Krechę - Tatrzańska Łomnica 2012

Tym razem pojawiliśmy się w Tatrzańskiej Łomnicy na zawodach Red Bull Zjazd Na Krechę.

Red Bull Music Academy - Infosesja Gdańsk

Kolejny event dla Red Bulla - Infosesja RBMA w Gdańsku.

Mrozu feat. Waldemar Kasta - Globalnie | lista Hop Bęc

Zapraszamy do głosowania na teledysk Mrozu feat. Waldemar Kasta - "Globalnie" - lista Hop Bęc RMF Maxxx.

Making of reklamy DUO Stawy

Przedstawiamy krótkie video prezentujące pracę na planie reklamy DUO Stawy. Zdjęcia odbyły się jeszcze latem przy prawie afrykańskich temperaturach. Reklama emitowana jest w TVP. Ostatnio widzieliśmy ją przed "Na dobre i na złe" ;) Video można zobaczyć TU.

Red Bull I-Battle - Gdańsk

Pojawiliśmy się na ostatnim przystanku tegorocznej edycji Red Bull I-Battle w Gdańsku.

Targi muzyczne - CoJestGrane Music Fair - Warszawa

Absolwenci Red Bull Music Academy w Cafe Kulturalna w Warszawie podczas targów muzycznych CoJestGrane, 25 listopada 2011. Zagrali Full Crate & Mar, Machinedrum, Mr. Krime, MNSL oraz Ment XXL.

Mrozu feat. Waldemar Kasta - Globalnie | oficjalny teledysk

Oficjalny teledysk Mrozu feat. Waldermar Kasta - Globalnie. Teledysk możesz obejrzeć TU.

Mrozu feat. Waldemar Kasta - Globalnie | Making of

Making of teledysku Mroza do kawałka "Globalnie" (feat. Waldermar Kasta) materiał dostepny TU.

Audioriver festival Płock 2011

10 lipca 2011 wybraliśmy się do Płocka na festiwal Audioriver 2011. To już kolejny raz, kiedy Red Bull powierza nam wykonanie zdjęć na jednym ze swoich eventów. Aula Urzędu Miasta Płock stała się salą infosesji, w których uczestniczyli absolwenci Red Bull Music Academy, znany wśród fanów muzyki elektronicznej berliński duet Modeselektor oraz brytyjski guru nujazzowych brzmień Gilles Peterson. Mic Ostap, Seb Sklalski, An On Bast, Good Paul i Eltron John wspominali chwile z Akademii Red Bulla, prezentowali swoje utwory, a także udzielali rad uczestnikom infosesji. Panowie z Modeselektor opowiadali o swojej współpracy z Thomem Yorke z Radiohead przy nowym albumie „Monkey Town”, natomiast Gilles Peterson poruszył temat angielskiej sceny klubowej. Wieczorem na dużej scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Sven Väth, Paul Kalkbrenner, czy Trentemøller.

Rabastabarbar | promo sesja

Promocyjna sesja fotograficzna zespołu Rabastabarbar, który właśnie pracuje nad nową płytą. Planowany termin wydania - Wrzesień 2011.

Teledysk 3WKASTA - Prawda Naga - Ból (Part I)

Inspire5 i KASTA przedstawiają pierwszą część drugiego teledysku z płyty KASTA "PRAWDA NAGA". W tej części klipu gościnnie wystąpił NULLO - reprezentant 3WKASTA. Za realizację obrazu odpowiada ekipa KASTA.CO/Inspire5. Materiał dostępny w zakładce PORTFOLIO/VIDEO lub po kliknięciu w temat wpisu.

Making of teledysku 3WKASTA

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przedstawiamy MAKING OF teledysku z wydanej na początku roku płyty KASTA „Prawda Naga". Materiał zrealizowany został do trzech utworów (gościnnie reprezentanci 3WKASTA). „Prawda Naga" to dwupłytowe wydawnictwo duetu Waldemar KASTA i Witold Donatan. Na płycie gościnnie udział wzięli m.in.: Grubson, Trzeci Wymiar, Marian Wielkopolski, DonGuralesko. Materiał dostępny w zakładce PORTFOLIO/VIDEO lub po kliknięciu w temat wpisu.

Strona www.famousmedia.pl

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Portfolio / Web Design - skończyliśmy stronę www.famousmedia.pl. Famous Media jest firmą, której podstawowym profilem jest udostępnianie powierzchni reklamowych (m.in. telebim LED). Ekran znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Swobodnej. Umieszczony jest naprzeciwko głównego wejścia do galerii handlowej Arkady Wrocławskie, kina Multikino oraz supermarketu EPI.

Rooftop71 na dachu Renomy | Muzyka, Street Art i Grill nad miastem

Zdjęcia dla Red Bulla na Rooftop71 na dachu domu handlowego RENOMA we Wrocławiu. Impreza zorganizowana przez J&B i Red Bull Music Academy.

Teledysk - Frenchman feat. Marika - Daj Mi Beat

Klip promujący płytę Frenchmana pt. "Świadectwo". Produkcja Inspire5. FRENCHMAN prezentuje kolejny klip „Daj Mi Beat" z gościnnym udziałem Mariki. Teledysk promuje wydaną w marcu płytę „Świadectwo". Za całą warstwę muzyczną i liryczną, wraz ze skreczami odpowiedzialny jest on sam. Tematy poruszone na płycie są owocem długich przemyśleń i głębokiego nawrócenia; są świadomym przesłaniem odnośnie duchowości, problemów życia codziennego, a także niuansów polskiej sceny muzycznej i rodzimego showbusiness'u. Wiele z utworów podanych jest w estetyce brzmień, które z miejsca można uznać za stuprocentowe przeboje.

Inspire5 | animacja 3D

Pracujemy właśnie nad krótką animacją Inspire5, którą będziemy wyświetlać na ekranie LED przy Arkadach Wrocławskich (skrzyżowanie ul. Powstańców Śląskich i Swobodnej).

Waldemar Kasta | teledysk

Wkrótce teledysk Waldemara Kasty oraz video "making of" z planu.

Backstage

Backstage z sesji z Anitą

Sovrano | Galanteria skórzana

Nasz najnowszy projekt strony internetowej - Sovrano.pl

Lubisz to? Inspire5 | Fotografia i Grafika | Wrocław

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebook'u :)

Inspire5 na MyDeal Wrocław

Promocja na sesje fotograficzne Inspire5 na MyDeal.pl (Wrocław)

Red Bull Zjazd Na Krechę

Red Bull Zjazd Na Krechę w Tatrzańskiej Łomnicy.

Sesja Getin Holding

Dzisiaj robiliśmy sesję foto zarządu Getin Holding.

Strona www Equilibrium Spa

Ukończyliśmy prace nad strona www.equilibrium-spa.com.

Rusza nowa strona INSPIRE5

Właśnie ruszyła nowa strona. Zapraszamy do zwiedzania :)